Kontenery morskie

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Kontenery magazynowe Piaseczno k. Warszawa

Kontenery do przechowywania

Kontenery kojarzą się przede wszystkim z przewożeniem ładunków drogą morską. Od lat są jednak wykorzystywane także do przechowywania towarów w specjalnych magazynach samoobsługowych. Posiadamy wolne kontenery morskie o wielkości 20 ft oraz 40ft.

Plan przestrzeni

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Magazyny kontenerowe – czym są?

Magazyny kontenerowe w Piasecznie k. Warszawy to przestrzenie, w których można przechowywać różne przedmioty należące zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W punkcie w Piasecznie do wyboru są kontenery o różnych pojemnościach – 20 ft i 40 ft.

Są to metalowe konstrukcje o określonych wymiarach zabezpieczone kłódką założoną przez najemcę. W ich wnętrzu z powodzeniem zmieszczą się nawet duże przedmioty. Najczęściej przechowuje się w nich narzędzia ogrodowe, zapasowe komplety opon, materiały budowlane, meble ogrodowe, akcesoria sezonowe itd.

Wynajem kontenerów magazynowych to popularna opcja zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Dzięki niej można zrezygnować z konieczności budowy klasycznego magazynu.

W kontenerze zmieszczą się zarówno urządzenia, jak i produkty firmowe. Na wynajem takiej przestrzeni często decydują się też przedsiębiorcy zmieniający siedzibę swojej działalności.

Kontenery magazynowe na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji

Kontenery magazynowe w Piasecznie to doskonały wybór nie tylko dla mieszkańców tej miejscowości, ale także dla osób, które na co dzień przebywają w Warszawie.

Magazyn samoobsługowy został zlokalizowany blisko ważnych tras komunikacyjnych, dzięki czemu z łatwością można dostać się do niego z dowolnej dzielnicy stolicy.

Kontenery często są wybierane przez osoby, które mieszkają w blokach, gdzie nie ma dostępu do komórek lokatorskich lub garaży. Tacy klienci z powodzeniem mogą przechowywać swoje rzeczy w obiekcie zlokalizowanym w Piasecznie.

Park kontenerowy czynny przez całą dobę

Założeniem parku kontenerowego w Piasecznie k. Warszawy jest dostępność przez całą dobę. Klient dysponuje własnym kluczykiem, za pomocą którego może odebrać swoje rzeczy w dowolnym momencie bez pomocy pracowników punktu. Dzięki temu przestrzenie kontenerowe stanowią idealną alternatywę dla prywatnych piwnic i garaży.

Magazyn kontenerowy pod Warszawą jest dostępny dla klientów przez 24 godziny w ciągu doby, 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że klienci mogą dostać się do wynajmowanej skrytki także w nocy czy w święta.

Kontenery magazynowe, czyli bezpieczeństwo przechowywania

Kontener magazynowy na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich przedmiotów. W takich miejscach stosuje się bowiem monitoring, którego nie ma w prywatnych komórkach lokatorskich i wolnostojących garażach na osiedlach.

Takie rozwiązanie odciąża przedsiębiorców. Nie muszą ani budować własnych magazynów. W kompleksach, w których znajdują się kontenery magazynowe, można liczyć na profesjonalną ochronę w cenie wynajmu. To dobra informacja dla osób, które chcą pozostawić w punkcie cenne przedmioty – sprzęt sportowy, produkty wytwarzane przez firmę czy materiały budowlane.

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie?
Napisz czego potrzebujesz!

    +48 22 716 51 65
    Celtic Park Piaseczno - ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno