Magazyny Self Storage Łomianki

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Magazyny Self Storage o różnych powierzchanich

Zapraszamy do naszej nowo otwartej lokalizacji w Łomiankach przy ul. Kolejowej 348. Dostępne rozmiary boxów: 2m², 3m², 4m², 6m², 9m², 10m², 12m², 16m². Posiadamy w ofercie również większe powierzchnie magazynowe aż do 500m² Zapraszamy do kontaktu!

Plan przestrzeni magazynów Łomianki

Posiadamy w ofercie boxy magazynowe oraz większe powierzchnie magazynowe. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Magazyny na wynajem Self Storage Łomianki

Sporo osób boryka się z brakiem przestrzeni do przechowywania aktualnie nieużywanych przedmiotów. W ostatnim czasie w wielu miejscach w kraju powstają specjalne centra pozwalające na wynajem bezpiecznych skrytek o różnej kubaturze.

Jak działają takie firmy i co warto o nich wiedzieć?

Magazyn w Łomiankach dostępny 24/7

Magazyn w Łomiankach to budynek, w którym znajdują się dziesiątki osobnych skrytek o różnych powierzchniach. W ich wnętrzu można przechowywać dowolne przedmioty – rzeczy codziennego użytku, meble, sprzęt wykorzystywany przez niewielkie firmy, rowery, zapasowe opony, itp.

Klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, dzięki czemu może odebrać swoje przedmioty w dowolnym momencie, także w nocy czy w święta.

Magazyn do wynajęcia w Łomiankach znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, co pozwala na dostanie się do niego w dowolnym momencie, także w trakcie godzin szczytu. To wygodna opcja dla mieszkańców zarówno samych Łomianek, jak i Warszawy.

Na teren obiektu prowadzą m.in. drogi szybkiego ruchu komunikujące ze sobą wszystkie najważniejsze dzielnice stolicy.

Bezpieczny magazyn samoobsługowy Łomianki

Magazyn samoobsługowy w Łomiankach to miejsce, które zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo niż prywatne komórki lokatorskie i wolnostojące garaże.

W takich obiektach znajdują się rozbudowane systemy monitoringu i alarmów. Na ich terenie pracują też ochroniarze, którzy reagują na nietypowe zachowanie osób przebywających w obiekcie.

Takie rozwiązania pozwalają niemal zupełnie wyeliminować ryzyko kradzieży, co ma duże znaczenie w sytuacji, gdy w skrytce znajdują się wartościowe przedmioty, jak np. rowery sportowe czy elektronika.

Co więcej, wszystkie osoby korzystające ze skrytek muszą wykupić ubezpieczenie na przechowywane przedmioty. Dzięki temu w razie jakiegokolwiek wypadku można liczyć na zwrot środków za utracone rzeczy.

Klienci w każdej chwili mogą zapoznać się także z ogólnymi warunkami umowy najmu, które są dostępne na stronie internetowej magazynu samoobsługowego.

Magazyn do wynajęcia Łomianki na elastycznych zasadach

Magazyn do wynajęcia w Łomiankach to doskonały wybór dla osób, które cenią elastyczne warunki współpracy. Minimalny czas korzystania z przestrzeni w obiekcie ze skrytkami to miesiąc kalendarzowy.

Wiele osób decyduje się na podpisanie umowy na znacznie dłuższy czas, korzystając z magazynu self-storage zamiast piwnicy czy garażu. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i przedsiębiorców.

Dodatkowe usługi dostępne w magazynie w Łomiankach

Magazyn self-storage w Łomiankach jest wyposażony w urządzenia niezbędne do sprawnego i bezpiecznego rozładunku oraz załadunku towaru.

Na jego terenie można skorzystać m.in. z wózków platformowych, paletowych czy schodków, dzięki którym możliwe jest wygodne dostanie się do każdej części magazynu.

Chęć skorzystania z takiego sprzętu warto jednak sygnalizować odpowiednio wcześnie, by upewnić się, że w danym momencie będzie dostępny.

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie?
Napisz czego potrzebujesz!

    +48 22 716 51 65
    Celtic Park Piaseczno - ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno