Magazyn Self Storage

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Magazyn samoobsługowy self storage Warszawa i okolice

Magazyn self-storage

Wynajem powierzchni magazynowej w specjalnych kompleksach to coraz popularniejsze rozwiązanie. Takie przestrzenie służą do przechowywania dowolnych przedmiotów, które nie mieszczą się w prywatnych domach, mieszkaniach czy siedzibach firm. Jak działają magazyny samoobsługowe i co warto o nich wiedzieć? Kiedy i w jakiej sytuacji sprawdzi się wynajem takiej przestrzeni?

Plan przestrzeni magazynu samoobsługowego

Skontaktuj się z nami!

668 116 622 22 716 51 65

Na czym polega działanie miejsc do przechowywania rzeczy w Warszawie?

Magazyny self-storage w Warszawie to specjalne kompleksy, na terenie których znajduje się wiele mniejszych i większych skrytek. W ich wnętrzu najemcy mogą przechowywać dowolne przedmioty zgodne z regulaminem.

Najczęściej w takich miejscach trzyma się przedmioty, które mogłyby znaleźć się także w piwnicach, na strychach czy w garażach. Są to między innymi ubrania, sprzęt sportowy, elektronika, narzędzia czy części samochodowe.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie to także doskonały wybór podczas przeprowadzek. Pozwala na bezpieczne przechowanie mebli.

Jak zapewniane jest bezpieczeństwo magazynowanych przedmiotów?

Magazyny w Warszawie wyposażono w instalacje, które pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W takich miejscach ryzyko kradzieży czy innego zdarzenia losowego jest zdecydowanie mniejsze niż w przypadku wolnostojących garaży czy piwnic w blokach.

Kompleksy magazynowe są zabezpieczone monitoringiem i alarmami. Na ich terenie pracuje też wiele osób, które na bieżąco sprawdzają, co dzieje się w obiekcie.

W magazynach w Łomiankach i Piasecznie istnieje również obowiązek wykupienia ubezpieczenia. Jeśli dojdzie do zniszczenia przedmiotów należących do najemcy, może on ubiegać się o zwrot odpowiedniej sumy.

Bezpieczne magazyny Self Storage

Przechowalnie Self Storage w atrakcyjnych lokalizacjach

Magazyny self-storage znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, do których można dojechać z różnych części miasta.

Obiekty w Łomiankach i Piasecznie są chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy, którzy dojeżdżają do nich dzięki drogom szybkiego ruchu. W ten sposób klienci bez problemu mogą odebrać swoje rzeczy także w godzinach szczytu.

Boksy Self Storage do wynajęcia na dowolny okres

Wynajem magazynu w Warszawie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania na kilka tygodni, jak i tych, którzy korzystają ze skrytek na co dzień.

Minimalny czas trwania umowy to miesiąc. Wielu klientów decyduje się na korzystanie z przestrzeni magazynowej znacznie dłużej. Wolą tu przechowywać rzeczy zamiast robić to w garażu czy komórce lokatorskiej.

Magazyn self storage

Dodatkowe usługi dla klientów mini magazynu

W magazynie w Warszawie można skorzystać z dodatkowych usług. Dużą popularnością cieszy się wynajem sprzętu do rozładunku i załadunku towarów.

To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy regularnie przywozisz wiele ciężkich przedmiotów do skrytki i potrzebujesz dodatkowej pomocy. Taka opcja pozwala uniknąć konieczności kupowania własnych wózków i platform.

Self Storage Warszawa – kiedy warto przechować rzeczy w kontenerze typu Self Storage?

Wynajem magazynu w Warszawie to opłacalne rozwiązanie w wielu przypadkach. Na taką opcję warto zdecydować się w sytuacji, gdy:

  1. nie masz dostępu do komórki lokatorskiej, strychu lub garażu,
  2. chcesz korzystać z przestrzeni zabezpieczonej monitoringiem i alarmami, gdzie ryzyko kradzieży jest niemal równe zeru,
  3. potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania jedynie na krótki czas,
  4. prowadzisz małą firmę i potrzebujesz miejsca, w którym możesz trzymać sprzęt lub produkty,
  5. przeprowadzasz się i potrzebujesz przestrzeni, w której możesz bezpiecznie przechować meble i inne przedmioty o większych gabarytach.

Magazyn do wynajęcia w Warszawie to dobry wybór zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Taka opcja cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców dużych, nowoczesnych osiedli. W takich miejscach często rezygnuje się z przestrzeni do przechowywania na rzecz budowy podziemnych i naziemnych parkingów.

Magazyn samoobsługowy

 

Boxy do wynajęcia dla firm – kiedy warto z nich skorzystać?

Magazyny do wynajęcia w Warszawie to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród właścicieli firm. Taka opcja sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy świadczysz usługi w terenie, a więc nie dysponujesz stałą siedzibą.

Przechowywanie dużych urządzeń w mieszkaniu często bywa problematyczne, dlatego wynajem magazynu w Łomiankach lub Piasecznie staje się świetnym rozwiązaniem.

Wynajem magazynu w Warszawie sprawdzi się też w trakcie przeprowadzki biura. Firmy często dysponują wieloma meblami i urządzeniami, a w trakcie zmiany lokalizacji siedziby muszą być one przechowywane w bezpiecznych warunkach. Trzeba jednak pamiętać, że minimalny czas najmu magazynu skrytkowego to miesiąc.

Istnieje jeszcze jedno zastosowanie magazynów dla firm. Niektórzy przedsiębiorcy tworzą w nich archiwa, w których przechowują aktualnie niepotrzebne dokumenty.

Polskie prawo nie pozwala na ich wyrzucenie przez nawet kilka lat, a w siedzibach firm zaczyna brakować miejsca na kolejne segregatory i teczki. Magazyn skrytkowy to dobra opcja w sytuacji, gdy chcesz zadbać o bezpieczeństwo ważnych dokumentów, a jednocześnie uniknąć konieczności trzymania ich we własnym budynku.

Kilka rozmiarów magazynów kontenerowych — możliwość wybrania wielkości magazynu odpowiedniej do składowanych przedmiotów

W Celtic Self Storage oferujemy różne rozmiary magazynów kontenerowych, tak aby każdy klient mógł wybrać odpowiednią przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy. Szczegóły dotyczące dostępnych rozmiarów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dzięki tej różnorodności każdy może wybrać magazyn o odpowiedniej pojemności, unikając przepłacania za niewykorzystane miejsce. Bez względu na to, czy potrzebujesz przechowywać niewielką liczbę rzeczy, czy też masz do zabezpieczenia większe gabaryty, znajdziesz u nas idealny rozmiar magazynu, który spełni Twoje potrzeby.

Przechowywanie rowera w magazynie samoobsługowym Self Storage

Całodobowy dostęp do magazynu przez cały okres wynajmowania (przez 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy)

Nasi klienci mają całodobowy dostęp do swoich magazynów, przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że mogą korzystać z nich o dowolnej porze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostać się do swoich rzeczy o świcie, w środku nocy czy w weekend, nasze magazyny są zawsze dostępne, aby sprostać Twoim potrzebom!

To właśnie ta elastyczność w dostępie do magazynów sprawia, że klienci cenią nasze usługi. Nie musisz ograniczać się do standardowych godzin otwarcia, które nie zawsze pasują do Twojego harmonogramu. Dzięki całodobowemu dostępowi masz pełną swobodę w zarządzaniu przechowywanymi w naszych magazynach przedmiotami.

Dbamy o niskie ceny boxów magazynowych do wynajęcia

W Celtic Self Storage zawsze stawiamy na konkurencyjne i przystępne ceny, aby dostarczyć naszym klientom najlepszą ofertę na wynajem boxów magazynowych. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do przestrzeni przechowywania, która nie tylko spełnia potrzeby wszystkich klientów, ale także pozostaje przyjazna dla każdego portfela.

Na naszej głównej stronie internetowej dostępny jest szczegółowy cennik, dzięki któremu nasi klienci będą mogli porównać dostępne opcje i wybrać rozmiar magazynu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i budżetowi.

 

Masz pytania dotyczącej najmu boksu magazynowego? Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz powierzchni dla siebie?
Napisz czego potrzebujesz!

    +48 22 716 51 65
    Celtic Park Piaseczno - ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno