Transport

Wynajęcie boxu czy kontenera w Celtic Self Storage wiąże się z koniecznością przewiezienia do nas swoich rzeczy. Wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej jest kluczowy, ponieważ musisz zaufać obcym osobom, które będą odpowiedzialne za bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport Twoich dóbr. Dlatego podjęliśmy współpracę z dwoma zaufanymi firmami, które są rzetelnymi i profesjonalnymi przewoźnikami.

Firma Optima działa na rynku od wielu lat i ma bogate doświadczenie w branży. Ich ekipa jest wyjątkowo uśmiechnięta i przeszkolona, i sprosta każdemu zadaniu. Po zakończonej przeprowadzce każdy klient zostaje poproszony o wypełnienie raportu jakościowego oraz przekazanie swoich uwag, co pozwala na monitorowanie jakości usług i utrzymanie ich na wysokim poziomie.

Więcej informacji o firmie Optima znajdziesz na ich stronie internetowej: www.mojaprzeprowadzka.pl.

Firma Movers oferuje profesjonalne podejście w przyjaznej atmosferze. Dzięki ich doświadczeniu, wykwalifikowanemu personelowi i odpowiedniemu sprzętowi oferują szeroki zakres usług, w tym przewóz mebli, sprzętu elektronicznego i archiwów. Są również elastyczni, umożliwiając dostosowanie terminu przeprowadzki do Twoich potrzeb.

Więcej informacji o nich znajdziesz na stronie www.movers.pl.

Kontakt

Szukasz powierzchni dla siebie?
Napisz czego potrzebujesz!

    +48 22 716 51 65
    Celtic Park Piaseczno - ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno