Co można przechować w wynajętym magazynie samoobsługowym self storage?

Magazyny samoobsługowe self storage cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To nowoczesna i
Magazyn samoobsługowy Self Storage

Magazyny samoobsługowe self storage cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To nowoczesna i bardzo wygodna forma przechowywania rozmaitych przedmiotów i rzeczy poza swoim mieszkaniem, domem czy obszarem własnej posesji.

Magazyny self storage to spore ułatwienie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przetrzymania swoich rzeczy. Zostały one tak zaprojektowane, aby można było w nich składować rzeczy bez obawy o ich uszkodzenie czy zniszczenie przez wilgoć lub inne szkodliwe warunki zewnętrzne.

Decydując się na wynajem magazynu samoobsługowego, zyskujesz gwarancję, że wszystko co w nich umieścisz, będzie bezpieczne. Tego rodzaju magazyny znajdują się na obszarach całodobowo monitorowanych. Same boxy są wyposażone w systemy zabezpieczeń. Dodatkowo niektóre z firm, jak np. Celtic Self Storage, udostępniają Ci Twój indywidualny kod lub Kartę  dostępu.

Na uwagę zasługuje fakt, że tego rodzaju nowoczesne przechowalnie zostały zlokalizowane w łatwo dostępnych punktach. Dzięki czemu możesz bez trudu dojechać do swojego magazynu z dowolnego miejsca nawet w godzinach szczytu.

Decydując się na wynajem magazynu samoobsługowego, masz zagwarantowany komfortowy dostęp do niego na dogodnych warunkach. Oznacza to, że możesz korzystać ze swojego boxu 24h/7 dni w tygodniu, a minimalny okres, na jaki podpisujesz umowę, to miesiąc.

Dużą zaletę tego typu skrytki stanowi też szeroki zakres tego, co możesz w niej umieścić. Poznaj listę tych rzeczy, a także sprawdź, dlaczego to właśnie magazyn self-storage jest najlepszym miejscem do ich przechowywania.

Magazyn samoobsługowy – miejsce na przechowywanie nart, rowerów i innych sprzętów sportowych

Rowery, narty, deska do snowboardu czy sprzęt do domowej siłowni – te i wiele innych sportowych akcesoriów wymaga właściwych warunków, ale i sporo miejsca na przetrzymywanie. Zazwyczaj umieszcza się je w garażu, piwnicy, na balkonie, a nawet na klatkach schodowych. Nie jest to jednak zbyt bezpieczny sposób. Nie służy on też kondycji sprzętów. Groźne są dla nich kurz i wilgoć, a także zainteresowanie osób trzecich.

Jako tymczasowa przechowalnia sprzętu sportowego poza sezonem doskonale sprawdzają się właśnie magazyny samoobsługowe. Możesz tam też umieścić swój sprzęt w czasie, gdy z niego korzystasz, ale brakuje Ci bezpiecznej przestrzeni na jego trzymanie.

Magazyny skrytkowe zostały tak skonstruowane, aby chronić Twoje rzeczy przed niekorzystnym wpływem niskich temperatur, wilgoci, a także wpływem warunków atmosferycznych.

Magazyn self storage to doskonałe miejsce na opony zimowe oraz letnie poza sezonem

Prawidłowo przechowywane opony zimowe i letnie to gwarancja bezpiecznej jazdy, a także pewność, że zachowają one swoje właściwości oraz posłużą Ci przez długi czas. Najczęściej są one umieszczane w garażu lub piwnicach. Zobacz dlaczego, nie jest to dobre rozwiązanie:

 • za mało miejsca – przez co narażasz je na uszkodzenia mechaniczne;
 • nieodpowiednie warunki – mimo że opony chronisz przed czynnikami zewnętrznymi, to nie zapewniasz im ochrony przed wilgocią i zmiennymi temperaturami;
 • utrudniony dostęp do opon – schody to mało komfortowy sposób na ręczne przenoszenie ciężkich opon, z kolei mało miejsca w pomieszczeniach utrudnia wygodne manewrowanie oponami.

Magazyn self-storage to miejsce, w którym nie napotkasz tych wszystkich utrudnień. Po pierwsze dlatego, że możesz zadecydować o wielkości boxu, dostosowując go do gabarytów swoich opon. Po drugie – ze względu na idealne warunki przechowania, jakie panują wewnątrz magazynów. Warto też podkreślić, że możesz liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym na naprawdę niskie koszta wynajmu potrzebnej Ci przestrzeni.

Wymiana opon

W wynajętym magazynie self-storage można także przechować sezonowe ubrania

Odzież sezonowa, jak i specjalnego przeznaczenia, np. specjalistyczna odzież sportowa itp., bywa kłopotliwa w przechowywaniu. Nie każdego stać na dodatkową garderobę, w której znalazłyby one swoje miejsce, a szafa może oferować zbyt mało przestrzeni. Co wtedy? Często lądują one poupychane w pudłach na strychu, w piwnicy bądź garażu. Niestety może im to poważnie zaszkodzić.

Jeśli szukasz miejsca, które sprawdzi się jako schowek na Twoją odzież sezonową lub taką, z której korzystasz dość rzadko, wybierz magazyn samoobsługowy. Tego typu obiekty są całkowicie czyste, a także suche. Oznacza to, że ubrania nie wilgotnieją, ani nie przesiąkną nieprzyjemnym zapachem. Będą również izolowane od szkodników, które często zadomawiają się w takich pomieszczeniach, jak właśnie strych, komórka czy garaż.

Samoobsługowe magazyny do wynajęcia – idealna przechowalnia mebli na czas remontu mieszkania

W magazynach możesz również w bezpieczny sposób przechować swoje meble na czas remontu lub przeprowadzki. Wystarczy, że zabezpieczysz je przed przypadkowym otwarciem oraz zadbasz o odpowiednio dużą przestrzeń na ich wygodne ustawienie.

Boksy zapewnią Twoim meblom doskonałą ochronę przed zabrudzeniem, kradzieżą, czy mechanicznymi uszkodzeniami.

Magazyn self storage

Przestrzeń magazynu self storage może być także wykorzystana do składowania narzędzi i maszyn

Przestrzeń do przechowywania, jaką oferują magazyny self storage, możesz również wykorzystać jako składzik na narzędzia, z których korzystasz sporadycznie. Będą tam bezpiecznie chronione przed korozją i rdzą.

Możesz w nich też przechować maszyny, a nawet sprzęt elektroniczny, z których korzystasz tylko od czasu do czasu. One również będą doskonale chronione przed wilgocią, a przede wszystkim nie dostaną się w niepowołane ręce. Ty z kolei zawsze będziesz mógł po nie sięgnąć, kiedy będą Ci potrzebne.

Czy magazyny na wynajem do dobre miejsce dla motocykla lub quada?

Masz motocykl, a może jesteś posiadaczem quada czy hulajnogi elektrycznej? Te pojazdy wymagają sporej przestrzeni do bezpiecznego zaparkowania. Idealnie w tym celu sprawdzą się duże i pojemne magazyny samoobsługowe. Twój pojazd będzie tam całą dobę monitorowany. Możesz mieć też pewność, że jego silnik nie ulegnie zawilgoceniu.

Skrytka małego magazynu self storage jest odpowiednim miejscem do przechowywania rzeczy takich jak dokumenty i książki

Nie zawsze masz do przechowania duże gabaryty. Niekiedy są to dużo mniejsze rzeczy, które jednocześnie zajmują dużo miejsca. Należą do nich m.in. książki, kopie i skany różnych ważnych materiałów oraz dokumenty, jak chociażby archiwalne faktury, czy umowy. Małe skrytki świetnie sprawdzą się, jako schowek na nie. One również zapewniają ochronę przed wilgocią, a także przed kradzieżą.

Powierzchnia magazynowa jest dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu

Korzystając z boksów typu self storage masz zapewniony nieograniczony dostęp do zgromadzonych tam rzeczy. Możesz przyjechać po nie o dowolnej porze dnia i nocy. To bardzo wygodne rozwiązanie!

Magazynowanie rzeczy w boksach self storage jest w pełni bezpieczne

Magazynowane w boksach rzeczy są objęte całodobową ochroną. Nad ich bezpieczeństwem czuwają:

 • monitoring;
 • systemy alarmowe;
 • mechanizmy zwiększające ochronę przed kradzieżą.

Ponadto każdy użytkownik otrzymuje indywidualny kod dostępowy do swojego magazynu.

Zastanawiasz się nad wynajmem magazynu self storage? Zapraszamy do kontaktu – postaramy się spełnić Twoje potrzeby

Postanowiłeś wynająć magazyn self storage, ale nie wiesz, któremu dostawcy zaufać? Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicy, rozważ opcję, jaką są magazyny samoobsługowe self storage od firmy Celtics Self Storage z lokalizacją w Łomiankach oraz Piasecznie. Korzyści, jakie przyniesie Ci ten wybór, są spore. Poznaj najważniejsze z nich!

 1. Całodobowy monitoring

Pozostawione pod naszą opieką przedmioty, czy dokumenty są doskonale strzeżone. Nasze magazyny posiadają mechanizmy zabezpieczające przed kradzieżą. Dodatkowo teren kompleksów magazynowych jest objęty całodobowym monitoringiem, a same obiekty nadzorowane są przez pracowników ochrony.

 1. Elastyczna umowa

Z nami możesz przechować swoje rzeczy przez dowolny okres. Może to być kilka tygodni lub miesięcy. O tym, na jak długo potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, decydujesz Ty sam.

 1. Idealne warunki do przechowywania

Nasze magazyny zostały tak skonstruowane, aby rzeczy, które zazwyczaj gromadzisz w garażu, komórkach lokatorskich, korytarzu klatki schodowej czy na balkonie miały zapewnione właściwe warunki. Nie dostanie się do nich ani kurz, ani inne zanieczyszczenia. Nie grozi im też wilgoć czy zbyt niska lub za wysoka temperatura.

 1. Komfortowe korzystanie z wynajętej przestrzeni magazynowej

Zadbaliśmy o to, abyś mógł swobodnie korzystać z wynajętych boxów. Co to oznacza w praktyce? Na terenie kompleksu magazynowego możesz zjawić się bez zapowiedzi o najwygodniejszej dla Ciebie porze dnia i nocy.

Dla zwiększenia Twojego komfortu zapewniliśmy Ci również wolny dostęp do wózków i platform, które ułatwią przewiezienie cięższych lub większych przedmiotów. Nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów.

 1. Przystępna cena

Tym, co powinno Cię również przekonać do wyboru współpracy z Celtic Self Storage, to przystępne i konkurencyjne ceny wynajmu. Wliczone są w nie czynsz oraz ubezpieczenie. Możesz też skorzystać z dostępnych rabatów. Celtic Self Storage jest partnerem programu Łomiankowska Karta Mieszkańca, co oznacza dla ich posiadaczy 20% obniżki.

 1. Bezproblemowy dojazd

Nasze powierzchnie magazynowe do wynajęcie – zarówno w Łomiankach, jak i Piasecznie – charakteryzuje doskonała lokalizacja. Są one świetnie skomunikowane ze stolicą, a także z drogami szybkiego ruchu. To oznacza, że nawet w godzinach szczytu możesz bezstresowo i wygodnie dotrzeć do swojego magazynu.

Podsumowując – magazyny samoobsługowe Celtic Self Storage to najlepszy i najbardziej opłacalny sposób na przechowanie swoich rzeczy, kiedy brakuje Ci na to wolnej przestrzeni. Dodatkowe bonusy to wysoka gwarancja bezpieczeństwa, świetna lokalizacja, a także konkurencyjne ceny i duży wybór rozmiarów boxów.

Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Magazyn samoobsługowy
Zobacz inne posty
Więcej
+48 22 716 51 65
Celtic Self Storage Piaseczno ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno
Celtic Self Storage Łomianki ul. Kolejowa 348, 05-092 Łomianki