Czy magazyn self storage jest odpowiednim miejscem na przechowywanie ubrań sezonowych?

Odzież sezonowa to rzeczy, z których korzystamy tylko przez określony czas w roku. Gdy sezon na
Ubrania sezonowe

Odzież sezonowa to rzeczy, z których korzystamy tylko przez określony czas w roku. Gdy sezon na nie mija, powstaje problem związany z ich przechowywaniem. Jeśli brakuje Ci miejsca w szafie, wynajmij dodatkową przestrzeń, jaką jest magazyn samoobsługowy.

Nie każdy z nas dysponuje dodatkową przestrzenią, którą może wykorzystać do przechowywania sezonowych ubrań. W takiej sytuacji warto skorzystać z gotowego rozwiązania, jakim jest magazyn self storage, który może posłużyć jako tymczasowa przechowalnia odzieży.

Zobacz, czy jest to dobry pomysł i poznaj warunki, w jakich możesz przechowywać swoje ubrania. Sprawdź również, które magazyny samoobsługowe w Warszawie nadają się do tego właśnie celu.

Dlaczego warto rozważyć magazyn self storage jako miejsce do przechowywania ubrań sezonowych?

Magazyn samoobsługowy to bardzo funkcjonalne narzędzie, które możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów, np. jako przechowalnię odzieży sezonowej. Zobacz, o co w tym wszystkim chodzi.

Ubrania sezonowe, jak sama nazwa na to wskazuje, wykorzystujemy tylko przez pewien czas. Później musimy je gdzieś schować. Zazwyczaj w tym celu wykorzystujemy pudła kartonowe lub worki próżniowe, a za przechowalnię służą najczęściej dno szafy, strych lub piwnica. Niestety nie zawsze jest to dobry pomysł. Dlaczego?

  • Po pierwsze – tak przechowana odzież może się pognieść.
  • Po drugie – może zaszkodzić jej wilgoć.
  • I po trzecie – może stać się łatwym łupem dla złodzieja, dotyczy to zwłaszcza ubrań markowych.

Istnieje jednak prosty sposób na to, aby uniknąć tych problemów. Wystarczy, że wynajmiesz odpowiedniej wielkości magazyn samoobsługowy i tam schowasz swoje nienoszone ubrania. Zastanawiasz się, czy to naprawdę dobre rozwiązanie? Poznaj listę zalet, jakie ono oferuje.

Oszczędność miejsca w domu

Wynajmując przestrzeń, jaką oferują magazyny samoobsługowe, możesz zaoszczędzić sporo wolnego miejsca w domu i zagospodarować je w dowolny sposób.

Doskonała ochrona odzieży przed uszkodzeniem

Boksy zostały tak skonstruowane, aby umieszczona w nich odzież nie zawilgotniała. Izolują ją również przed atakiem szkodników. Oznacza to, że nie ma znaczenia, z jakich materiałów zostały wykonane ubrania, gdy po nie wrócisz, znajdziesz je w nienaruszonym stanie.

Łatwy dostęp do ubrań, gdy zmieniają się: pory roku lub warunki pogodowe

Magazyny są na tyle przestronne, że bez trudu możesz się po nich poruszać. Po drugie – firmy, które zajmują się ich wynajmem, gwarantują nieograniczony czasowo dostęp do przechowywanej odzieży. Oznacza to, że możesz się po nią zjawić w odpowiednim dla siebie czasie.

Odzież jest lepiej chroniona przed kradzieżą

Gdy Twoje ubrania są markowe i przechowujesz je poza domem, mogą okazać się łakomym kąskiem dla złodzieja. Ponieważ magazyny self storage znajdują się na terenie monitorowanym 24h/dobę, dodatkowo posiadają systemy zabezpieczeń przed włamaniem, nie musisz się o nic  obawiać.

Praktyczne porady dotyczące przechowywania ubrań w magazynie self storage

Zanim oddasz swoje ubrania na przechowanie do magazynu, dokładnie je oczyść i starannie poskładaj. Następnie umieść je w dużych kartonach i oznacz ich zawartość. Wtedy łatwiej Ci będzie dotrzeć do konkretnej odzieży, gdy na przykład nagle zmieni się pogoda i będziesz jej natychmiast potrzebować.

Jeżeli planujesz przechowywać odzież, która musi wisieć, pamiętaj, aby wynająć nieco większą przestrzeń magazynową. Za duży ścisk wewnątrz zaburza cyrkulację powietrza, a to może zaszkodzić Twoim ubraniom.

Celtic Self Storage – Twoje miejsce na ubrania sezonowe w okolicach Warszawy

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i szukasz najlepszego miejsca do przechowywania ubrań sezonowych w bezpiecznych i komfortowych warunkach? Magazyn samoobsługowy self storage firmy Celtic Self Storage z dwiema lokalizacjami w Piasecznie i Łomiankach, to rozwiązanie, które spełni w 100% Twoje wymagania.

Firma posiada magazyny o różnej powierzchni, a także boksy typu skrytki o mniejszych rozmiarach. Dzięki temu bez trudu znajdziesz przestrzeń, jakiej potrzebujesz.

Magazyny znajdują się na obszarze, który jest całodobowo chroniony przez monitoring, ale również przez ochroniarzy. Same magazyny też są odpowiednio zabezpieczone.

Kompleks magazynów Celtic Self Storage jest przy tym idealnie skomunikowany z Warszawą. Oznacza to, że bez narażania się na stratę czasu, np. stojąc w bardzo długich korkach, możesz do niego dojechać, aby przewieźć lub zabrać swoją odzież.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Zapraszamy!

Magazyn self storage - Winda
Zobacz inne posty
Więcej
+48 22 716 51 65
Celtic Self Storage Piaseczno ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno
Celtic Self Storage Łomianki ul. Kolejowa 348, 05-092 Łomianki